Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
muži
Rozpis soutěže
PK liga muži
mladší dorost
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 17:00
AB124
Náchod - Loko Louny
29 : 23
5.5. 17:00
AB115
Chodov - Strakonice
23 : 23
21.4. 16:30
AB106
N.Veselí - Zlín
26 : 24
23.3. 16:00
AB093
N.Veselí - Strakonice
27 : 26
16.3. 18:00
AB088
Strakonice - Bystřice p.H.
27 : 25
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Litovel
25 : 24
8.12. 17:00
AB063
Náchod - Ústí n.L.
39 : 17
18.11. 17:00
AB043
Chodov - Olomouc
20 : 18
20.10. 12:00
AB026
Ústí n.L. - Karviná B
21 : 34
30.9. 17:00
AB009
Jičín "B" - Strakonice
22 : 23
22.9. 16:30
AB001
N.Veselí - Chodov
26 : 23
2 liga mužů JZČ
5.5. 15:00
AC115
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 22
18.11. 15:00
AC043
Chodov B - Dukla B
18 : 31
2.liga mužů SVČ
6.10. 17:00
AD018
Dvůr Králové - Ml. Boleslav
23 : 13
2.liga mužů JM
6.4. 11:00
AE069
H.Brod - Kostelec n.H.
26 : 25
1.liga starších dorostenců
21.4. 14:30
AG106
N.Veselí - Zlín
40 : 32
23.3. 12:00
AG093
N.Veselí - Polanka
42 : 17
9.3. 18:00
AG083
Jičín - HK Lovosice
30 : 24
14.12. 17:30
AG001
N.Veselí - Zubří
28 : 46
30.9. 13:00
AG009
Jičín - Polanka
34 : 19
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 14:30
AH124
Náchod - Loko Louny
31 : 31
5.5. 13:00
AH115
Chodov - ZJ Kovofiniš Ledeč
35 : 22
8.12. 14:30
AH063
Náchod - HSK Tygři
37 : 24
24.11. 13:00
AH052
Náchod - TJ Kutná Hora
42 : 24
20.10. 14:00
AH026
HSK Tygři - TJ Kutná Hora
36 : 21
14.10. 10:30
AH023
HC Plzeň - HSK Tygři
19 : 42
1.liga mladších dorostenců
16.3. 16:00
AJ088
Strakonice - Ostrava
35 : 29
9.3. 16:00
AJ083
Jičín - HK Lovosice
26 : 28
14.12. 15:30
AJ001
N.Veselí - Zubří
33 : 30
30.9. 15:00
AJ009
Jičín - Strakonice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
23 : 22
video
online
Košutka B - Třemošná
25 : 21
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
31 : 27
video
online
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
14
10
2
2
335 : 283
22
2
Bolevec M.A.T.
14
9
1
4
353 : 319
19
3
Šťáhlavy
14
8
0
6
275 : 283
16
4
Košutka B
14
6
1
7
350 : 348
13
5
TJ Loko Plzeň
13
4
3
6
353 : 360
11
6
Rokycany
14
5
1
8
318 : 339
11
7
Plzenec "B"
14
5
0
9
324 : 351
10
8
Třemošná
13
4
0
9
243 : 268
8
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
99
Oleksandr Drohobetskyy
TJ Sokol Šťáhlavy
92
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Špinka
HK Rokycany
23
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
17
Martin Lanzendorf
Bolevec M.A.T.Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Špinka
HK Rokycany
44
Marek Zíka
BHS Starý Plzenec "B"
34
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.