Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
muži
Rozpis soutěže
PK liga muži
mladší dorost
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
18.5. 13:00
AB130
Loko Louny - Jičín "B"
38 : 31
14.4. 17:00
AB097
Jičín "B" - Chodov
26 : 26
24.2. 17:00
AB067
Chodov - N.Veselí
21 : 29
1.12. 18:00
AB060
Strakonice - Litovel
26 : 19
10.11. 17:00
AB041
Náchod - Bystřice p.H.
30 : 30
27.10. 13:00
AB036
Loko Louny - Ústí n.L.
36 : 31
6.10. 18:00
AB016
Strakonice - Olomouc
23 : 23
22.9. 13:00
AB004
Ústí n.L. - Jičín "B"
25 : 23
2 liga mužů JZČ
2.5. 19:45
AC118
VŠ Plzeň - Talent Plzeň "B"
18 : 26
24.2. 15:00
AC067
Chodov B - Bohemians
24 : 23
29.9. 17:00
AC009
S.Vršovice - Ledeč n.S.
29 : 26
1.liga starších dorostenců
23.2. 15:30
AG071
Talent Plzeň - Polanka
37 : 16
2.liga starších dorostenců Č
18.5. 17:00
AH130
Loko Louny - Sokol Kobylisy
30 : 28
24.2. 13:00
AH067
Chodov - HC Plzeň
32 : 22
10.11. 15:00
AH041
Náchod - Loko Č.Budějovice
30 : 28
27.10. 17:00
AH036
Loko Louny - HSK Tygři
30 : 26
22.9. 15:00
AH004
HSK Tygři - Sokol Kobylisy
21 : 21
1.liga mladších dorostenců
1.12. 16:00
AJ060
Strakonice - HK Lovosice
21 : 31
6.10. 16:00
AJ016
Strakonice - Dukla
30 : 36
2.liga mladších dorostenců Č
18.5. 15:00
AK130
Loko Louny - S.Vršovice
32 : 18
27.10. 15:00
AK036
Loko Louny - Třeboň
31 : 17
Český pohár mužů
10.1. 20:45
AN069
Chodov - Dukla
22 : 27
7.11. 18:15
AN051
Starý Plzenec - Dukla
19 : 38
13.9. 19:45
AN031
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
30 : 20
Český pohár žen
24.10. 18:30
APR028
Písek - Veselí n.M.
29 : 30
19.9. 19:30
APR020
SVŠ Plzeň A - Písek
17 : 35
1.liga žen
21.4. 13:30
AR117
Kobylisy - S.Vršovice
25 : 23
16.3. 15:00
AR101
SVŠ Plzeň A - Kunovice
19 : 29
2.3. 16:15
AR086
S.Vršovice - Zlín B
27 : 26
25.11. 15:00
AR056
Slavia B - HC Plzeň
23 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
23 : 22
video
online
Košutka B - Třemošná
25 : 21
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
31 : 27
video
online
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
14
10
2
2
335 : 283
22
2
Bolevec M.A.T.
14
9
1
4
353 : 319
19
3
Šťáhlavy
14
8
0
6
275 : 283
16
4
Košutka B
14
6
1
7
350 : 348
13
5
TJ Loko Plzeň
13
4
3
6
353 : 360
11
6
Rokycany
14
5
1
8
318 : 339
11
7
Plzenec "B"
14
5
0
9
324 : 351
10
8
Třemošná
13
4
0
9
243 : 268
8
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
99
Oleksandr Drohobetskyy
TJ Sokol Šťáhlavy
92
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Špinka
HK Rokycany
23
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
17
Martin Lanzendorf
Bolevec M.A.T.Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Špinka
HK Rokycany
44
Marek Zíka
BHS Starý Plzenec "B"
34
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.