Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
muži
mladší dorost
starší žáci
Rozpis soutěže
PK liga starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
26.5. 17:00
A53
Bolevec M.A.T. - Rokycany
31 : 27
19.5. 15:00
A50
Třemošná - Šťáhlavy
15 : 17
14.10. 17:00
A21
Bolevec M.A.T. - TJ Loko Plzeň
25 : 25
30.9. 17:00
A16
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
23 : 23
Extraliga
19.5. 10:30
AA189
Přerov - KP Brno
27 : 32
10.2. 10:30
AA099
Přerov - Kopřivnice
29 : 25
15.12. 16:30
AA082
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 22
17.11. 17:00
AA055
Lovosice - Kopřivnice
37 : 27
9.11. 18:00
AA031
Lovosice - KP Brno
32 : 26
29.9. 17:00
AA020
KP Brno - Přerov
36 : 19
23.9. 17:00
AA016
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 31
1.liga mužů
10.3. 17:00
AB079
Chodov - Karviná B
25 : 24
2.3. 18:00
AB075
Strakonice - Jičín "B"
30 : 27
2 liga mužů JZČ
10.3. 15:00
AC079
Chodov B - VŠ Plzeň
21 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 13:00
AH079
Chodov - TJ Kutná Hora
22 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
13.4. 11:00
AK097
S.Vršovice - Jablonec
19 : 24
Český pohár mužů
24.1. 17:30
AN076
KP Brno - Lovosice
23 : 27
12.1. 18:00
AN071
Strakonice - Lovosice
26 : 31
7.11. 19:00
AN052
Loko Louny - Plzeň
21 : 33
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP205
J.Hradec - Zlín
28 : 25
21.4. 16:30
AP185
Slavia - Veselí n.M.
25 : 24
13.3. 18:00
AP168
Most - ŠKP Piccard Senec
34 : 21
23.2. 17:00
AP139
Most - Olomouc
32 : 22
16.2. 18:00
AP133
J.Hradec - Slavia
16 : 36
20.1. 17:00
AP104
Slavia - ŠKP Piccard Senec
39 : 30
10.11. 18:00
AP069
J.Hradec - Písek
24 : 23
8.9. 13:00
AP012
J.Hradec - Most
21 : 28
5.9. 19:00
AP020
Písek - Michalovce
17 : 35
Český pohár žen
19.9. 18:15
APR021
HC Plzeň - Slavia
22 : 36
1.liga žen
27.4. 16:00
AR122
HC Plzeň - Slavia B
20 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 12. kolo - výsledky
video
online
Košutka - Talent A
11 : 30
video
online
Šťáhlavy - Talent B
18 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
12
12
0
0
331 : 140
24
2
Talent B
12
6
1
5
219 : 220
13
3
Šťáhlavy
12
5
1
6
203 : 216
11
4
Košutka
12
0
0
12
107 : 284
0
Tabulka střelců
Matěj Levora
TJ Sokol Šťáhlavy
71
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
53
Matyáš Lang
SSK Talent Plzeň A
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Cvikl
SSK Talent Plzeň B
9
Matěj Levora
TJ Sokol Šťáhlavy
8
Jan Milota
TJ Košutka
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Tatar
TJ Košutka
24
Martin Gorčík
TJ Košutka
20
Jan Milota
TJ Košutka
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.