Plzeňský krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
muži
Rozpis soutěže
PK liga muži
mladší dorost
starší žáci
starší žákyně
mladší žáci
mladší žákyně
Krajské školní ligy
Milan Buday
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.7.2013
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
2.6. 12:30
AZ200
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 14:45
AZ193
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
1.6. 09:30
AZ188
Háje - Zlín "B"
18 : 12
5.5. 14:30
AZ185
Slavia - Zlín "B"
18 : 12
5.5. 12:15
AZ183
Zlín "B" - Hlučín
18 : 10
5.5. 10:55
AZ182
Zlín "B" - Poruba
11 : 14
14.4. 15:10
AZ163
Zlín "B" - Zora Olomouc
15 : 22
14.4. 13:30
AZ161
DHC Plzeň A - Zlín "B"
8 : 10
14.4. 11:50
AZ159
Zlín "B" - Slavia
15 : 17
14.4. 09:20
AZ156
Zlín "A" - Zlín "B"
23 : 11
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
23.3. 14:00
AZ134
Hlučín - Zlín "B"
13 : 12
23.3. 12:40
AZ132
Zlín "B" - Slavia
13 : 15
23.3. 10:00
AZ128
Poruba - Zlín "B"
17 : 11
23.3. 08:40
AZ126
Zlín "B" - Zlín "A"
7 : 21
2.3. 14:45
AZ124
Zlín "B" - H. Brod
24 : 24
2.3. 11:25
AZ121
Háje - Zlín "B"
27 : 13
2.3. 09:00
AZ119
Zlín "B" - Kobylisy II
25 : 19
9.2. 14:20
AZ078
Zlín "B" - Astra
22 : 14
9.2. 12:40
AZ076
Holečkova - Zlín "B"
13 : 23
9.2. 11:00
AZ074
Zora Olomouc - Zlín "B"
24 : 13
9.2. 09:20
AZ072
Zlín "B" - Hlučín
16 : 18
20.1. 15:20
AZ027
Zlín "B" - Holečkova
22 : 13
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 12:00
AZ022
DHC Plzeň A - Zlín "B"
12 : 11
20.1. 10:00
AZ019
Zlín "B" - Kobylisy II
20 : 17
20.1. 08:00
AZ016
Zlín "B" - Č.Budějovice
19 : 16
Regionální kvalifikace JV dívky
9.12. 15:00
RKD JV010
Ivančice - Zlín "B"
14 : 21
Další
Předchozí kola
- 14. kolo - výsledky
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
23 : 22
video
online
Košutka B - Třemošná
25 : 21
video
online
Bolevec M.A.T. - Rokycany
31 : 27
video
online
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
29 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
14
10
2
2
335 : 283
22
2
Bolevec M.A.T.
14
9
1
4
353 : 319
19
3
Šťáhlavy
14
8
0
6
275 : 283
16
4
Košutka B
14
6
1
7
350 : 348
13
5
TJ Loko Plzeň
13
4
3
6
353 : 360
11
6
Rokycany
14
5
1
8
318 : 339
11
7
Plzenec "B"
14
5
0
9
324 : 351
10
8
Třemošná
13
4
0
9
243 : 268
8
Tabulka střelců
Martin Špinka
HK Rokycany
99
Oleksandr Drohobetskyy
TJ Sokol Šťáhlavy
92
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
69
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Špinka
HK Rokycany
23
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
17
Martin Lanzendorf
Bolevec M.A.T.Plzeň
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Špinka
HK Rokycany
44
Marek Zíka
BHS Starý Plzenec "B"
34
František Schejbal
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.